תזונה בריאה היא עניין של השקפה

תזונה זה נושא שלכולנו יש אודותיו ידע וניסיון... אחרי הכול, כולנו פוגשים אותו בצלחתנו לפחות שלוש פעמים ביום. קיימות אינספור אסכולות שונות, סוגי דיאטה שונות, חלקן הזויות יותר או פחות. במהלך שנות עבודתי, פגשתי אנשי מקצוע ומורים רבים בתחום התזונה הבריאה, כולם אנשים חכמים, מוכשרים ומנוסים ולא אחת נחשפתי לגישות סותרות בנוגע למאכלים מסוימים או אפילו קבוצות מזון שלמות.

לא כל מה שבריא - בריא לכם

 

אז איך יודעים מה טוב לנו? דבר ראשון מקשיבים לגוף ובודקים מה הוא מאותת לנו. לא כל מה שנחשב לבריא, בריא *לי*. כבר פגשתי אנשים שקטניות או פלפלים עוררו אצלם תגובה אלרגית. אני מאמינה שתזונה היא עניין אינדיווידואלי ובבניית תפריט אישי ומשפחתי עלינו להתחשב במצב בריאותי, גיל, מין, העדפות ואפילו מצב רגשי של כל בני הבית.

 

בעקבות ניסיון עם מאות משפחות אותן ליוויתי בתהליך שינוי תזונה, פיתחתי שיטת עבודה ייחודית ומיומנות המאפשרות לי לאבחן ולתת פתרון לסוגיות בנושא תזונת משפחה בצורה מדויקת ומהירה.

 

בין הנושאים להם ניתן לתת מענה בתהליך העבודה איתי: בררנות אכילה, התמודדות עם עודף משקל, מעבר לצמחונות או טבעונות, תפריט לא מספק / תזונה דלה מדי, הצורך בעליה במשקל, התמודדות עם בעיות בריאות שונות.

כל סדנה היא עולם שלם של בריאות. מה מעניין אותך?

סדנאות בישול עם ילדים
סדנאות בישול בריא ומהיר
Superfood Nanny
המלצות סדנאות בישול
סדנת נחת בצלחת
שיעורים בבישול בריא

את הסדנאות ניתן להתאים באופן אישי בהתאם לדרישות שלכם !!

שלחו לי מייל
דף הבית
0
פס
0
בקרו אותי בפייסבוק
שלחו לי מייל
דף הבית