top of page

תזונה ובישול בריא

ללמוד לבשל בריא, מזין ומהיר, להכיר חומרי גלם חדשים, לדעת לנהל מטבח בריא ולהזין את עצמך ובני ביתך בצורה מיטבית למרות סדר יומך העמוס וזמן מוגבל לבילוי במטבח


כולנו מבינים את חשיבות התזונה הבריאה שמספקת לגוף את הדלק שהוא זקוק לו, אבל איך יודעים מהו אותו הדלק?


ולא פחות חשוב – איך מכינים את מה שאנחנו זקוקים לו בקלות מבלי להשתעבד למטבח.

אני מציעה שלוש פעילויות שיקלו עליכם את המשימה.


בהרצאות שלי אני מסבירה את ההיגיון מאחורי ההמלצות התזונתיות – הסותרות לפעמים – שכולנו חשופים אליהן ביומיום, מנפצת מיתוסים ויותר חשוב – נותנת רעיונות פרקטיים וקלים ליישום.


בסדנאות שלי אני מלמדת איך ניתן לשמור על שגרת תזונה טובה במינימום השקעה, מה תוכלו להכין עם קישורים קולינריים בסיסיים וזמן קצוב, איפה משיגים את המצרכים שאולי לא הכרתם עד כה ומסתבר שנמצאים בסופר ליד הבית, איך משלבים אותם בתזונת בני הבית.


הרצאת תזונה בריאה לאנשים עסוקים

ההרצאה נועדה לאנשים שבריאותם חשובה להם, ויחד עם זאת הם לא יכולים להשקיע בתזונתם את כל הזמן שהיו רוצים. מה לעשות, יש להם סדר יום עמוס. כמוני כמוכם.


בהרצאה אנחנו מגלים יחד איך אפשר לנהל שגרה תזונתית מאוזנת בהשקעת זמן מינימלית על ידי הערכות מראש, בחירה במתכונים הדורשים מינים זמן הכנה (ה-התמחות שלי), מציאת אלטרנטיבות יצירתיות נוספות.


אני מבטיחה "להפיל כמה אסימונים" ולשבור לא מעט מיתוסים. הרצאה משלבת הדגמת הכנה וטעימה של מספר מאכלים בריאים, טעימים ומפתיעים, אותם מתכונים שאפשר בקלות לאמץ אחרי שטעמנו והתלהבנו.


הרצאה מתאימה מאד לקהל אירגוני וגם פרטי.


סדנת בישול מהיר ובריא (במב"ה)

לדעת לבשל בריא. להיות יצירתי במטבח.

להכין אוכל שבני הבית יאהבו (גם הבררנים שבהם).

לא לבלות שעות במטבח, לדעת לעבוד ביעילות.


זה לא בשמיים! בסדנאות שלי אני מלמדת להכין אוכל בריא, טעים ומזין בפשטות - ארוחה מלאה בלא יותר מ-20 דקות.


3 שעות של חוייה במהלכם לומדים על ערכם התזונתי של המצרכים השונים, מכירים מאכלים חדשים, מבשלים ביחד ונהנים מארוחה מעשה ידינו. בדרך כלל מכינים מגוון סלטים, קציצות ירק וקטניות אפויות, ממרחים וקרקרים, קינוח בריא (יש דבר כזה), דפי אורז ממולאים, תבשילי דגנים וקטניות, מרקים מיוחדים, ועוד מיני הפתעות.


הסדנא מתאימה כפעילות מגבשת מהנה במיוחד, חגיגת אירועים שונים כגון ימי הולדת, מפגש חברים, ימי גיבוש. ניתן להתאים את התפריט לצרכים והרצונות של הקבוצה.


סדנת בישול פרטית אצלכם במטבח

סדנה ממוקדת שתלמד אתכם איך לבשל אוכל בריא בקלות.


רשימת הקניות עלי, הקניות עליכם. לקראת המפגש נדבר ונחליט יחד על התפריט בהתאם למה שמעניין אתכם ללמוד לבשל. נקח בחשבון את העניין שלכם, ואם תרצו גם את הרגישויות השונות של בני הבית: צליאק, רגישות לחלב או מזונות אחרים, בררנות אכילה, מצבים רפואיים שונים ועוד. תראו שאפשר למצוא פתרונות יצירתיים בכל מצב. אני מגיעה אליכם ואנחנו מבלים יחד 3 שעות אצלכם במטבח ומכינים (ואוכלים) ארוחה מלאה, בריאה, מגוונת וכיפית.


הפעילות מתאימה לקבוצת חברים/ות, משפחות או כל הרכב אחר של עד 5 משתתפים. אני מוכנה להגיע לכל הארץ, ובטווח שבין נתניה לזכרון יעקב אפילו ללא תוספת תשלום על הנסיעה.

בקצרה

סדנת בישול פרטית אצלכם במטבח

סדנה ממוקדת שתלמד אתכם איך

לבשל אוכל בריא בקלות

סדנת בישול מהיר ובריא (במב"ה)

3 שעות של חוויה במהלכם לומדים על ערכם

התזונתי של המצרכים השונים, מכירים מאכלים

חדשים, מבשלים ביחד ונהנים מארוחה מעשה ידינו.

הרצאת תזונה בריאה לאנשים עסוקים

בהרצאה אנחנו מגלים יחד איך אפשר לנהל שגרה

תזונתית מאוזנת בהשקעת זמן מינימלית על ידי

הערכות מראש, בחירה במתכונים הדורשים מינימום

זמן הכנה (ה-התמחות שלי), מציאת אלטרנטיבות

יצירתיות נוספות

YULA-SITE5-SPIRALA.png
YULA-SITE6-FLOWER.png
YULA-SITE8-AVOCADO.png

ליצירת קשר / תיאום פגישה

דרך הוואטסאפ

דרך הטלפון

דרך האתר

דרך הפייסבוק

המלצות

bottom of page