נעים להכיר

MRUU

בראש ובראשונה אני עוזרת לאנשים להשיל מעצמם כאבים וסבל ולחיות חיים בריאים ושמחים

יותר, זאת באמצעות כלים טבעיים יעילים ולא פולשניים. 

 

אני מטפלת בתזונה, צמחי מרפא, ארומתרפיה, פרחי באך, קינסיולוגיה, דמיון מודרך, קלפים טיפוליים.

 

גדלתי בבית קונבנציונלי כבת לאימא רופאה חובבת תרופות וטיפולים. אני בוגרת תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים (MBA). בעברי הייתי אשת היי טק. בגיל 29 חליתי בסרטן ובעקבות כך ולאחר שהתייאשתי מהטיפול הקונבנציונלי נחשפתי לראשונה לעולם הרפואה הטבעית ונשבתי בקסמיו.

לימים למדתי תזונה טבעית ונטורופתיה מתוך רצון אמיתי להפוך את הכלי המדהים ששיפר את בריאותי למקצוע ולהעניק אותו גם למטופליי.

 

כיום אני מלמדת תזונה, ארומתרפיה ורוקחות טבעית במכללות לרפואה משלימה, מטפלת בקליניקה הפרטית שלי, מייעצת למסגרות חינוך וארגונים שונים, רוקחת מוצרים טבעיים בהתאמה אישית, מנחה סדנאות בישול ורוקחות ומרצה.

אני מאמינה באורח חיים בריא, מאוזן ומדויק, בתזונה מותאמת אישית, מגוונת, טעימה ומשמחת, בתכשירים טבעיים טהורים שתומכים במנגנונים הטבעיים של הגוף ולא הולכים נגדם ואני מאמינה ששינויים כדאי לבצע בהדרגה, בתמיכה וליווי מקצועי.

רוב המטפלים ברפואה טבעית עובדים עם המטופלים שלהם על תיקון במצבי חולי. גם אני עושה זאת. בנוסף, אני מאד אוהבת לעבוד גם עם אנשים בריאים, בעיקר משפחות כדי למנוע חולי עתידי על ידי אורח חיים בריא יותר. יש לי קשר מיוחד עם בני נוער וגם איתם אני מאד אוהבת לעבוד. אני עוזרת לנערות ונערים להיפטר מאקנה, כאבי ראש, כאבי בטן, כאבי וסת, לחץ ומתח, וכן מלמדת אותם לבנות לעצמם תפריט בריא ולחיות טוב יותר.

החזון שלי הוא לאפשר להורים לגדל משפחות בריאות ללא מחלות, תרופות וסבל. 

 

הקליניקה שלי נמצאת בכרכור.

הרצאות וסדנאות לקהל פרטי וארגונים ניתנות בכל הארץ.

חלק מהשירותים ניתנים גם לשימוש מרחוק בעזרת אמצעים טכנולוגיים בסיסיים.

 

אשמח להיות לך לעזר.

 

שלכם,

בברכת בריאות טובה,

יולה חלפין, מלווה לחיים בריאים.

Yula Halfin | יולה חלפין
דף הבית